Telefon
WhatsApp
  • 25 Şubat 2023, 10:17
Mülkümü Satmak İçin Ne Yapıyorsunuz?

Bizimle iletişime geçtiğinizde, Portföy Yöneticilerimiz öncelikle mülkünüzü ziyarete gelirler. Bu aşamada, mülkünüzü inceleyerek, detaylı bilgi toplar ve fotoğrafları çekeriz. Aynı zamanda Portföy Denetim Formumuzu doldurur ve olması gereken satış fiyatını belirleriz. Daha sonra ilgili belgeleri inceleyerek, sizinle Aracılık Yetkilendirme Sözleşmemizi imzalarız.

Deneyimli Editör ekibimiz, etkin pazarlama yapabilmemiz için emlaka ilişkin tanıtım metinleri hazırlar ve ilanı ilan platformlarında yayına alırız. Mülkünüz aynı zamanda birçok önemli yerel ve ulusal emlak platformlarında da yayınlanır.

Uzman Dijital Pazarlama Ekibimiz, gayrimenkulünüze gelecek başvuru sayısını artırmak için pazarlama planlarını hazırlar. Şunu belirtmek isteriz ki şirket olarak Dijital Pazarlamaya çok önem vermekte ve ciddi bir bütçe ayırmaktayız.

Bu noktada, gelecek keşif turları için hazır olmalısınız. Anahtarlarınızı ofisimize teslim edebilir veya güvenilir birisine bırakabilirsiniz.

Ziyaretlerin ardından, sizi her zaman tüm aşamalarda bilgilendirmeye ve satın alma tekliflerini sizlerle paylaşmaya devam ederiz.

Uzman emlak danışmanlarımız ile pazarlık aşamasından tapu devir işlemlerine kadar güvenli bir şekilde emlak satış işleminizi gerçekleştiririz

Satış bir süreçtir, bu süreçte ve satışın tüm aşamalarında sizinle birlikte hareket ediyoruz

Paylaş

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0 (276) 502 00 77

Talep Formu

Doğu Batı Kuzey Güney