Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

 Uşak Milton Gayrimenkul ve Danışmanlık Hizmetleri, 1975 Yılından bu yana Uşak’ta farklı sektörlerde hizmet vermekte olan Paçacı Şirketler Grubunun bir parçasıdır. 1975 Yılından bugüne aktif olarak motosiklet satış, satış sonrası hizmet ve yedek parça, otomotiv, geri dönüşüm, kurumsal danışmanlık, saç-demir-çelik sanayi, makina sanayi gibi sektörlerde hizmet vermekte olup aynı zamanda gayrimenkul danışmanlığı sektöründe uzun yıllara dayanan ve kurumsal, kendini kanıtlamış firmaların referans portföyüne sahip bir tecrübesi vardır.

 Milton Gayrimenkul ve Danışmanlık Hizmetleri yenilikçi, girişimci, gelişime açık, ekip çalışmasına ve insan ilişkilerine önem ve özen gösteren bir firma olarak; Uşak emlak ve gayrimenkul değerleme piyasasına yeniden yön vermek için 2020 yılı Eylül ayında kurumsal bir firma olarak hizmete girmiştir.

 Milton Gayrimenkul ve Danışmanlık Hizmetleri, yaptığı işlerin temelinde güven, şeffaflık, sadelik ve ikili ilişkilerin önemini savunur. Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti açısından ekibimiz tüm tecrübesi ve şeffaflığı ile birlikte sizleri her zaman bekliyor olacaktır.

 Tecrübeli ve tapu kadastro mevzuatına hakim, gerekli yasa ve kanunlar çerçevesinde hareket eden ekibimiz, hisseli, uzun süreli veraset davalarından çözülemeyen taşınmazlar ve söz hakkınız olan fakat elinize geçmeyen tapularınız ve sorunlarınız için gerekli bütün işlemlerinizi en kısa sürede çözmeyi taahhüt eder.

 Sizlere, günümüze kadar edinmiş olduğumuz tecrübelerle, alanında her zaman sorumluluk bilinciyle hareket eden ve profesyonel çözümler sunan ekibimiz ile birlikte Uşak ve Çevresi yeni proje ve yaşam alanlarını ve her türlü taşınmazları sizlere sunmaya devam ediyor, Gayrimenkulünüze pozitif değerler katmak için çalışıyoruz…

 

Misyonumuz.

Taşınmaz adı altında vatandaşların tüm taleplerine güven, saygı ve şeffaflık çerçevesinde cevap vermek.              

 

Vizyonumuz.

Türkiye gayrimenkul değerleme piyasasına yön vermek.

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde müşteri memnuniyeti ve başarı açısından ilk tercih olmak.

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0 (276) 502 00 77

Talep Formu

Doğu Batı Kuzey Güney